Meny

Kalender

Juli
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

JULESHOW 2019

Årets JULESHOW blir gjennomført i Malvikhallen med: 

GENERALPRØVE fredag 29.november oppmøte kl. 17.20 
1.forestilling lørdag 30.november kl. 12.00-14.00
2. frorestilling søndag 1. desmeber kl. 15.00-17.00

 

2019-10-14
vibeket

I listen står gymnastenes navn, men det er selvsagt foreldre/voksne som utfører jobbene: 
billettsalg, kiosksalg, vaffelsteking, lyskaster-styring. 
Alt av rigging og rydding kan ungene delta på, og loddsalg kan ungene klare med litt instrukser :-) 

HER ER LENKE til kostymer og musikk 

Oppmøtetider 

Lørdag:
11.00: Oppmøte RG lilla, Rekrutt RG ( 2 og 3) og Jr./Sr. RG + teamgym jr. sr. 
11.30: Oppmøte resterende partier 

(knøtter og nøster kan komme med en forelder ned på gulvet ca. 11.45) 

 

Søndag:
14.00: Oppmøte lilla, Rekrutt RG ( 2 og 3) og Jr./Sr. RG
14.30: Oppmøte resterende partier

(knøtter og nøster kan komme med en forelder ned på gulvet kl. 14.45)



Fredag 29.11 (generalprøven) 

Parti/Gymnast

Oppgave


RG-prinsesser 


Ta med en full kanne kaffe 
(husk navn på kanna og ta den med hjem etter showet søndag) 


TeamGym konkurranseparti -
junior og aspirant 
(foreldre og gymnaster til de som er født i 2003, 2004 + 2007, 2008,) 
 


Fra kl. 15.00 (tømme fylkeshallen etter eksamen før frakt av utstyr til Malvikhallen)

Fra kl. 16.00 Hente utstyr og frakte dette fra fylkeshallen til Malvikhallen. Klargjøre Malvikhallen med utstyr, og sette fram stoler på tribunen og sette opp 2 bord og stoler nede i gangen til billettsalg + bord til vaffelsteking

 




Konkurranseparti RG rekrutt, junior og senior




 


Levere ferdig vaffelrøre på melkekartonger 
 (stor kartong med valgfri oppskrift) 
Leverer du GLUTENFRITT - husk å merk kartongen ekstra GODT

 

Mini "turn for alle" 1. og 2. klasse (leveres lørdag) 

 

Levere kaker, boller, wraps eller annet bakverk som skal selges i kioskene. (kan leveres lørdag morgen, før showstart) 

 



Miriam Lingjerdet Prescott
Jennifer Sofie Reitås 
Oda M. H. Bourhim

 


Fra kl. 16.30

Steke og selge vafler og kaffe under generalprøven.


Gymlek- KNØTTER, NØSTER og RG-prinsesser
(ansvarlig loddsalg Gunnar J. Dahl)

NB! I tillegg kan ALLE andre som har tilgang på fine premier fra f.eks sin arbeidsgiver kan gjerne ta med dette. 
Gavekort på produkter og tjenester er alltid populært. 



Skaffe gevinster til loddsalg - leveres i hallen under generalprøven
(gevinster trenger ikke koste mer enn 30 kr. hvis du må kjøpe noe, eller du kan høre med butikker, hoteller, bensinstasjoner, bedrifter etc. om de har noe å gi bort) 


 





 
Lørdag 30.11

 

Parti/Gymnast - som skal utføre oppgaven

Oppgave


Thomas Langlo


musikkansvarlig 



Minirekrutt RG
ROSA og TURKIS


Ta med kanne/kanner med kaffe og 
rydde hallen etter showet. 
Rydde søppel og kaste det ute i avfallspunkt, Se over at hele hallen er ryddet – tribuner, ganger, hallflate, garderober, møterom etc

Ansvarlig loddsalg: Gunnar J. Dahl

gymnaster fra Minirekrutt RG - LILLA 


Loddsalg i pausen

Henvend dere til møterommet for instruks


Ansvarlig billettsalg: Erling Foss

Lina Abrahamsen
Julie Stav

 


      

       Billettsalg Fra kl. 10.45


Vaffelsteking 
(nede i gangen)
Ta med eget vaffeljern, øse, gaffel og skjøteledning (vi ordner stekefett)

Kioskansvarlig: Terese Barstad



Maja Frontzek-Munter
Andrea Holter Bones


           
          Kl 10.45-12.00 

 


Sofie Nøstmo
Vilde Voll Skaug



          Kl 1200- til slutt på behov


Kiosksalg på tribune


Trude Bekkavik
Ejla O. Austad Juul



Kl.11.00 – 12.00


Erika Brechan
Sunniva Breiland
Emilia A. By


Kl. 12.00 – 13.00


Trude Bekkavik

Andrea Holter Bones


Kl. 12.30-13.30





Kl. 13.30 – ferdig ryddet


KIOSKSALG på møterommet


Andrea Stav Kyllo
Malin Løvseth
Mathea Lutdal


Kl.11.00 – 12.00


Linnea Sættem
Dina Ø. Nilsson



Kl. 12.00 – 13.00


Maja Sofie Paulsen
Elina S. Harstad
Elise E. Mastermo


Kl. 12.30-13.30



Elias Bjerkan
Loke H. Haaskjold


 



Kl. 13.30 -ferdig

LYSKASTERE 

 


Ansvarlig for lyssetting: Kristen «Gute» Kvello

Odin Mathisen-Thorland
(styre følgespot fra tribunen) 

 


Kl. 12.00 – pausen

 

Aleksander Langås
(styre følgespot fra tribunen) 

 



etter pausen til ferdig ryddet


Hvis du ikke kan stille på din vakt, bytt med noen andre – og gi beskjed til dagligleder@malvikturnogrg.no

Søndag 01.12 

Parti/Gymnast/forelder

Oppgave




Musikkansvarlig


Styret og utvalg


Ta med en full kanne kaffe 
(husk navn på kanna, og ta den med hjem etter showet) 

 

TeamGym senior og aspirant/rekrutt med foreldre

- de som tilhenger bes ta med dette 

(de som er født i 2005-2006, 2009, 2010 + 2002 og tidligere)

Rydding etter showet

Rydde tribuner, kiosk, møterom, ganger, flytte utsyr tilbake til fylkeshallen.

Sette på plass stoler fra tribunen, + stoler og bord som er brukt til kiosk og billettsalg. Rydde søppel og kaste det ute i avfallspunkt.

Se over at HELE hallen er ryddet – tribuner, ganger, hallflate møterom, garderober etc

Ansvarlig for loddsalg: Gunnar J. Dahl

Alle aspiranter 

Loddsalg i pausen

Henvend dere til møterommet for instruks

Billettsalg

Ansvarlig for billettsalg: Erling Foss

Teodor Moum Lo
Birk Sletvold Øien
Lukas Mockus

 



Fra kl. 14.15

Vaffelsteking 
Ta med eget vaffeljern, gaffel etc. og skjøteledning (vi ordner stekefett) 


Jesper Øvrevold
Johannes Pedersen Skjølberg

 


Kl. 14.15-15.15


Lina Klingenberg
Leah Belsvik Leistad


Kl. 15.15 til slutt på behov

Kiosksalg på tribune


Natalie Myklebost
Lea Alice Sagen
Aron W. Hage
 


Kl. 14.30-15.30 

 
Vilde Juberg
Malin Aursand
Sebastian Jamt



Kl. 15.30-16.30



Tiril Hågensen
Lucas Hergren
Mathea Gimmestad
 


Kl. 16.00-17.00

 
William L. Hammer
Tobias Løvseth
Magnus Mehli Berg


Kl.17.00- til ferdig ryddet

KIOSKSALG nede på møterommet

 
Angelica Tvedt Mathisen
Sarah Jørgensen Coelho
Madelen Sarheim (byttet til lørdag)


Kl. 14.30-15.30 


Kasper W. Dahl
Chris Tomas Westrum-Brekstad
Martine Flor Wilhelmsen




Kl. 15.30-16.30


Lisa Oline Kimbell
Mathilda Åhl
Marit S.H. Moan



Kl. 16.00-17.00


Fedra Eleni Dedes-Halgunset
Ingri Haugan
Milla Hammer


Kl.17.00- til ferdig ryddet

LYSKASTERE 

 


Ansvarlig for lyssetting: Kristen "Gute" Kvello

Dina Schulte 
(styre følgespot fra tribunen)




15.30 - pausen


 Ella Remen-Sæther
(styre følgespot fra tribunen) 


etter pausen til ferdig ryddet

 Hvis du ikke kan stille på din vakt, prøv å finn en erstatter – og gi beskjed til dagligleder@malvikturnogrg.no

 

 

 

 

Følg Malvik turn og RG på facebook

Aktiviteter

24.08.2020
Turn for alle 3.-4. klasse

16:00 - 17:15

Idrettshallen ved Malvik VGS (fylkeshallen

24.08.2020
Turn for alle 1.-2. klasse

16:00 - 17:15

Idrettshallen ved Malvik Videregående skole (fylkeshallen)

24.08.2020
Gymlek 1 - mandag

17:00 - 17:45

Gymsalen Saksvik skole

24.08.2020
Gymlek 2 - mandag

17:50 - 18:35

Gymsalen Saksvik skole

25.08.2020
Turn for alle 5.-7. klasse

16:30 - 18:15

Fylkeshallen Malvik Videregående skole

25.08.2020
Foreldre og barn 2-4 år - tirsdag

17:00 - 17:45

Gymsalen Saksvik skole

25.08.2020
Gymlek - tirsdag

17:50 - 18:35

Gymsalen Saksvik skole

27.08.2020
Turn for alle 3.-4. klasse ekstra dag

16:45 - 18:00

Idrettshallen ved Malvik Videregående skole (fylkeshallen)

27.08.2020
Turn for alle 8. klasse +

17:00 - 18:30

Fylkeshallen Malvik Videregående skole

27.08.2020
Turn for alle 5.-7. klasse ekstra dag

17:00 - 18:30

Fylkeshallen Malvik Videregående skole